Ana Sayfa ÜRÜNLERİMİZ Söve Uygulamaları 3D Çizimleri PALTOLAMA SİTE HARİTASI Mantolama Söve Modelleri İletişim
Dış Cephe Söve Kaplama, Söve Uygulama
Ana Sayfa

Web Sitemize Hoş Geldiniz..

 
 
 
İMALATTAN HALKA SATIŞ. .TOPTAN FİYATINA
 
 PERAKENDE SATIŞ.  GSM :0 507 200 31 89
 
0(232) 281 40 49

Türkiyenin Her Yerinden: 444 31 06
Termal Otel Söve ve Mantolama Uygulaması

 
Karşıyaka Bahçelievler Söve Mantolama Uygulaması
 
Söve Referanslarımızı Görmek İçin Tıklayınız..
 
 
Torbalı Mantolama Referanslarını Görmek İçin Tıklayınız

İZMİR SÖVE & Mantolama

 
 
Eps'nin Tanımı Teknik Değerleri  
 
 
 
İZMİR SÖVE Dekoratif Mantolama Panelleri sayesinde yapılarınızda yüzde 70 varan enerji tasarrufu sağlarken, cephelerinizde estetik görünümler elde edebilirsiniz 
Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim. 
İZMİR SÖVE  ürünlerinin avantajları
 

Dünyanın tüm kabul görmüş mimarları Zaman içinde binaların dış yüzey kaplamalarında kullanılan estetik ve görünüm itibariyle söve çeşitleri denemişlerdir.. Mimar Sinan Bunun En güzel örneğidir Mimar Sinan gibi üstatların görünüm için dış mimaride söve ve payandaları taş olarak kullandığında yapıya hem estetik hem de güzellik katmaya çalışmışlardır.

Ama İlerleyen Yıllarda : Taş SÖVEnin Ağırlığını Yapılar Çekemez olmuş ve

Ahşap söveler de Güneş ışığından o kadar deforme olmuştur ki Boyayı tutamaz olmuştur.

İZMİR SÖVE  Bu Olayı Çözmüştür

( Strafor Malzemeden imal ürünlerimiz hafif ve yıllarca dayanır.)

 

Günümüz Binaları Geçmişe göre Farklı , konforlu ve de oldukça yüksektir. Bu demektir ki rüzgar ve soğuğu daha fazla alacak ve buda daha fazla masraf olacaktır.

 

Yalıtım sadece sıva ile olmaz.

 

Yalıtım  Pencere kenarlarından gelen kar, rüzgar, yağmur gibi doğal etkenlere karşı da yapılmalıdır. 


İşte SÖVE Bu gereksinim ile ortaya çıkmıştır.

Dekoratif Mantolama Sistemleri

SÖVE &  Mantolama  Hakkında
İzmir Söve dış cephelerde kullanılan polistrenden yapılma hazır elemanlardır. Oldukça fazla model seçeneğiyle, farklı tasarımların yapılmasına olanak sağlamasıyla mimarlar ve tasarımcılar için bulunmaz bir kolaylık ve esneklik sağlar.

Günümüz inşaat sektöründe çok değişik malzemelerden elde edilen metal alaşımlı, poliüretan, polyester, ahşap, beton ve doğal taşlardan işlenerek çok değişik modellerde ve ölçülerde hazırlanmış söveleri bulmak mümkündür. Bu söveler montaja hazır halde bulunurlar. Bu tür sövelere hazır söve denir. Hazır söveler içinde en çok uygulama payı polistren köpük (strafor) sövelere aittir. Çünkü polistren sövelerin diğerlerine göre; ekonomiktir, uygulaması çok kolaydır, uzun ömürlüdür, istenilen şekillerde hızlı bir şekilde üretilebilir ve hafifdir.

YALI DEKOR   yapı İnşaat  İzmir SÖVE markası altında üretimini yaptığı söve grubunda; devamlı güncellenen ürün yelpazesiyle, gelişmiş üretim sistemleriyle sektörde önemli bir yere sahiptir.
İzmir Söve her türlü estetik tarza ait söve modeline sahiptir. Sahip olduğu onlarca modelin yanında istenilen şekil ve ölçülerde üretim yapabilecek olanaklara ve makine kapasitesine sahiptir. 

Polistrenden yapılan hazır SÖVELER maliyet, kalite ve montaj kolaylığı açısından tercih edilmektedir. İZMİR söve uygulamaları, yapılarımıza estetik kazandırması açısından inşaat sektöründe sıkca kullanılan bir ürün haline gelmiştir. 

İşçilik söve uygulamalarında çok önemlidir. SÖVE malzemesi ne kadar kaliteli olursa olsun doğru işçilik yapılmadığı sürece, Dış cephenizde istenilen sonuç alamayabilirsiniz. Doğru söve malzemesini doğru işçilik ile uygularsanız uzun süreli kullanabileceğiniz şık ve estetik cepheler elde edebilirsiniz.

SÖVEyi cepheye yapıştırırken gelecekte sövenin düşmesi gibi bir problem yaşamamak için kaliteli yapıştırıcı kullanmak gerekli.  Yapıştırma Harcını kullanarak söve yapıştırma işlemini yaparsanız gelecekte hiçbir problem yaşamazsınız. İZMİR SÖVE Yapıştırıcı, genleştirilmiş polistren (EPS), ekstrüde polistren (XPS) ve taşyünü gibi ısı yalıtım levhalarının yüzeye yapıştırılması için formüle edilmiş, yüksek düzeyde polimer katkıları ve çeşlitli kimyasallar ile güçlendirilmiş, çimento esaslı yapıştırma harcıdır.

Dış cephe kaplaması ve cephe süslemesi olarak kullanılan başlıca ürünler söve, denizlik, Kat silmesi, fugalı panelpayanda, köşe taşı, fuga profili, çıta, pencere modelleri, Balkon Panoları, Taçlar, SütunlarKilit Taşıdesenli taçlar,  ürünleri stoklarımızda mevcuttur.. 


İZMİR SÖVE | SÖVE ÖZELLİKLERİ
* SÖVElerin uzunluğu 2 mtül dür.
* SÖVElerde yoğunluğu yüksek EPS kullanılmaktadır
* SÖVElerin yüzeyi akrilik elastik elyaflı sıva ile kaplanmaktadır.
* Bünyesine su almaz dış etkenlere ve tüm doğa koşullarına dayanıklıdır.
* Uygulaması kolaydır.
* SÖVEler elastiktir, çatlama ve kırılma yapmaz.
* SÖVEnin yüzeyi dış cephe boyası ile boyanabilir 
* Hafifliğinden dolayı binaya yük bindirmez. 
* Muadil ürünlere göre çok daha ekonomiktir. 
* SÖVElerin üzerine su bazlı astar ve boya uygulaması yapılabilir.


DEKORATİF PALTOLAMA   MANTOLAMA PANEL SİSTEMİ
Dış cephe kaplama sistemi olarak geliştirilen Dekoratif mantolama Panelleri özel geliştirilmiş patentli tasarımlardır. Kaplama Tuğla , Terra Cotta ve Taş Kaplama görünümlerine sahiptir. Üretim aşamasında açılmış gizli dübel yerleri vardır ve üzerinde fabrika ortamında yapılmış özel dış etkenlere karşı dayanıklı kaplaması sayesinde yerine montajı yapıldıktan sonra ayrı bir kaplamaya ihtiyacı olmayan yeni bir yalıtım sistemidir. Her türlü yapılarda güvenle kullanılmaktadır. Panellerin önceden hazırlanmış olması sayesinde mükemmel işçiliği ile görsellik ön plana çıkmaktadır. Her mevsim, hızlı işçilikle kolaylıkla uygulanmaktadır
3D SÖVE UYGULAMA ÇİZİMLERİNİ GÖREBİLİRSİNİZ.
 
 

.
Bize Yazin
Adiniz*
Email Adresiniz*
Telefon Numaraniz*
Baslik*
Mesajiniz*


.


Ana Sayfa | ÜRÜNLERİMİZ | Söve Uygulamaları 3D Çizimleri | PALTOLAMA | SİTE HARİTASI | Mantolama | Söve Modelleri | İletişim |Sitemizi bugün 6 kullanici ziyaret etmistir.